ASRock Steel Legend SL-1200GW, 1200W, 80PLUS Gold, ATX 3.1, PCIe 5.1
ID: 1309441 Tootekood: 90-UXS120-GFEABA
Saab tellida 1 üksused Kättesaadavus: 14 päeva pärast tellimuse kinnitamist
Garantii: 2 aastat (Garantii ettevõtjatele 1 aasta)
Valmis väljasaatmiseks
Tarnevõimalused
  • Omniva pakiautomaat
    1-2 tööpäeva jooksul
  • SmartPosti pakiautomaat
    1-2 tööpäeva jooksul
  • Unisendi pakiautomaat
  • Kulleri kohaletoimetamine aadressile
Peamised tooteparameetrid Kõik parameetrid
  • Tootja: Asrock
  • Võimsus: 1200W
  • 80 PLUS certification: 80 PLUS Gold
  • Ventilaatori Läbimõõt: 135 mm
  • Modulaarkaablid: Fully-Modular
  • Protsessori pistikprogramm: 2 x 8-pin(4+4) EPS
  • PCI-E: 3 x 6+2pin
Kirjeldus
Pakume osta Asrock toiteploki võimsusega 1200W, mis on saanud 80 PLUS Gold energiatõhususe sertifikaadi.
See toiteplokk on varustatud erakordselt suure 135 mm ventilaatoriga. Tänu suuremale labade suurusele pakub see paremat õhuvoolu madalamatel kiirustel ja vaiksemat tööd võrreldes standardsete 120 mm ventilaatoritega.
Võimsusallikale on omistatud 80 PLUS Gold energiatõhususe sertifikaat, mis tagab vähemalt 90% efektiivsuse 50% koormusel. See näitab, et vähemalt 90 W 100-st W võrgust võimsusallika poolt ammutatud võimsusest antakse üle arvuti komponentidele, ülejäänud 10 W kaob soojusena.
Selle toiteploki värv on Balta. Kaabli värv on Balta ja need on lapikud.
Põhiteave
Cybenetics Mürataseme sertifitseerimine : Cybenetics A
Cybenetics tõhususe sertifitseerimine : Cybenetics Platinum
Toiteallika tüüp : ATX
Võimsus 1200W
Toiteploki võimsus vatides. Suurem võimsus tähendab suuremat arvuti töötamise stabiilsust. Tänapäevase keskmise arvuti soovitatav toiteploki võimsus on 500W, või enam. Juhul, kui kasutate mitut kõvaketasst, võimsat videokaarti ja protsessorit, on soovitav soetada toiteplokk 600W, või suurema võimsusega.
Kogu voolutugevus (+12V) : 100A
Ventilaatori Läbimõõt : 135 mm
Funktsionaalsus
Kaabli värvus : Valge
Valgustus : Puudub
Värv : Valge
Sadamad ja seadmed
PCI-E 5.0/5.1 : 2 x 600W 12V-2X6 (5.1)
Emaplaadi pistik : 24-pin
PCI-E : 3 x 6+2pin
SATA pistikud : 9
Molex PATA lisamoodulid : 3
Arvutikorpus