Bosch MSM66110, White/Grey
ID: 311028 Код товара: MSM66110
Можно заказать 32 шт. Доступность: 14 дней после утверждения заказа
Гарантия: 2 лет
Готов к отправке
Варианты доставки
  • Почтомат Omniva
    В течение 1-2 рабочих дней
  • Терминал для посылок SmartPosti
    В течение 1-2 рабочих дней
  • Терминал для посылок Unisend
  • Доставка курьером по адресу
Основные параметры продукции Все параметры
  • Емкость контейнера (л): 0.6
  • пенообразователь: Nav
  • Скорости: 2
  • Цвет: Белый
  • Цвет: Серый
  • Яуда (W): 600
  • Bид блендера: Ручной блендер
  • Pегулировка мощности: Ir
Все параметры
Длина кабеля (m) : 1.4
Дробилка : Nav
Емкость контейнера (л) : 0.6
Функция импульса : Нетy
Цвет : Белый, Серый
Яуда (W) : 600
Bид блендера : Ручной блендер
Pегулировка мощности : Ir
Turbo funkcija : Является
Более подробная спецификация
Accessories included - Pojemnik do miksowania / miarka Mikser ręczny
Category - Root/Household articles/Small house appliances - kitchen/Blenders
Color - grey
Color - white
Cutting knives - stainless steel
Dane techniczne: Funkcje - tryb turbo
Dane techniczne: Grupa produktowa - Blendery Bosch
Dane techniczne: Gwarancja - 2 lata w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: Inne - cicha praca
Dane techniczne: Inne - łatwa obsługa
Dane techniczne: Inne - łatwe czyszczenie
Dane techniczne: Kolor - biały
Dane techniczne: Konstrukcja - antypoślizgowy uchwyt
Dane techniczne: Konstrukcja - gumowany uchwyt
Dane techniczne: Konstrukcja - przyciski zmiany końcówki
Dane techniczne: Końcówka miksująca - 4 ostrza
Dane techniczne: Końcówka miksująca - kształt zapobiegający rozpryskom
Dane techniczne: Końcówka miksująca - stal nierdzewna
Dane techniczne: Moc - 600 W
Dane techniczne: Model - Bosch ErgoMixx MSM661
Dane techniczne: Pojemność pojemnika - 0.8 l
Dane techniczne: Producent - Bosch
Dane techniczne: Seria - Bosch ErgoMixx
Dane techniczne: Typ - ręczny
Dane techniczne: Waga - 988 g
Dane techniczne: Wymiary - 393 x 55 x 62 mm
Dane techniczne: Załączone wyposażenie - pojemnik do miskowania z miarką
Dane techniczne: Załączone wyposażenie - pokrywa
Description - Blender ręczny MSM 66110 Mocny silnik: 600W Super lekki, ergonomiczny kształt, wygodny miękki uchwyt Praktyczny przycisk zwalniający końcówkę miksującą 2 ustawienia prędkości + przycisk TURBO dla uzyskania maksymalnej mocy Końcówka miksująca z innowacyjnym nożem QuattroBlade z 4 ostrzami gwarantująca doskonałe rezultaty
Design - Cord length - 1.4 m
Design - Dishwasher-proof parts - Yes
Design - Ergonomic design - Yes
Design - Ergonomic grip - Yes
Design - Product colour - Grey
Design - Product colour - White
Design - Soft grip - Yes
Design - Type - Immersion blender
Designation - CE+WEEE
dimensionalWeight - 1294
dimension depth - 110 mm
dimension height - 400 mm
Dimensions - 393 x 55 x 62 mm
dimension weight - 1086 g
dimension width - 110 mm
Dishwasher safe - Yes
ean - 4242002678160
Eans - 4242002678160
guarantee - 24
guarantee_type - external
Ice crushing - no
Length of power cable - 1.4 m
Material - Blade material - Stainless steel
Material - Blending bowl material - Plastic
Material - Material - Plastic
Name - Bosch MSM66110 biały
name - Hand blender MSM 66110
No. of speeds - 2
Other features -
Packaging data - Package depth - 340 mm
Packaging data - Package height - 440 mm
Packaging data - Package weight - 1.1 kg
Packaging data - Package width - 230 mm
Performance - Number of speeds - 2
Performance - Turbo - Yes
Power - 600 W
Power - AC input frequency - 50 - 60 Hz
Power - Power - 600 W
Power - Power plug type - Type C
Producent: Nazwa producenta / importera - Bosch
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o
Al. Jerozolimskie 183
02-022 War
producer - Bosch
Producer - Bosch
producerCode - MSM66110
ProducerCode - MSM66110
productName - Bosch MSM66110 blender Immersion blender 600 W Grey, White
productSize - Normal
sizeX - 132
sizeY - 434
sizeZ - 113
Tip - steel
Turbo/Pulse function - yes
Type - Hand blender
vendpn - MSM66110
warrantyLength - 24
warrantyType - F
Weight - 1 kg
weight - 1030
Weight & dimensions - Depth - 62 mm
Weight & dimensions - Height - 393 mm
Weight & dimensions - Weight - 1 kg
Weight & dimensions - Width - 55 mm