Kirjeldus - Käsimikser MSM 66110 Võimas mootor: 600 W Superkerge, ergonoomiline kuju, mugav pehme käepide Praktiline nupp segamisotsiku vabastamiseks 2 kiiruse seadet + TURBO nupp maksimaalse võimsuse saavutamiseks Segamisotsik uuendusliku 4 teraga QuattroBlade noaga, mis tagab suurepärased tulemused
koha nimi - MSM66110
Komplektis olevad lisatarvikud - Segamiskann / mõõdik Käsimikser
Lõiketerad - roostevaba teras
Materjal - Segamiskausi materjal - Plastist
Materjal - Teramaterjal - Roostevaba teras
Materjalid - Materjalid - Plastist
Muud omadused -
Määratlus - Tarbeelektroonika ja elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed
mõõde kõrgus - 400 mm
mõõde laius - 110 mm
mõõde sügavus - 110 mm
Mõõtmed - 393 x 55 x 62 mm
mõõtmeline kaal - 1294
mõõtmete kaal - 1086 g
Nimi - Bosch MSM66110 valge
nimi - Käsimikser MSM 66110
Nõudepesumasinas pestav - Jah
Pakendi andmed - Pakendi kaal - 1.1 kg
Pakendi andmed - Pakendi kõrgus - 440 mm
Pakendi andmed - Pakendi laius - 230 mm
Pakendi andmed - Pakendi sügavus - 340 mm
sulleZ - 113
suurusX - 132
Tehnilised andmed: Funktsioonid - turbo režiim
Tehnilised andmed: Garantii - 2 lata w serwisie zewnętrznym
Tehnilised andmed: Kaal - 988 g
Tehnilised andmed: Komplektis olevad tarvikud - kate
Tehnilised andmed: Komplektis olevad tarvikud - mõõdikutega kauss
Tehnilised andmed: Konstruktsioon - kummist käepide
Tehnilised andmed: Konstruktsioon - libisemiskindel käepide
Tehnilised andmed: Konstruktsioon - otsiku vahetamise nupud
Tehnilised andmed: Mahuti mahutavus - 0.8 l
Tehnilised andmed: Mudel - Bosch ErgoMixx MSM661
Tehnilised andmed: Muu - lihtne kasutamine
Tehnilised andmed: Muu - lihtne puhastamine
Tehnilised andmed: Muu - vaikne töö
Tehnilised andmed: Mõõtmed - 393 x 55 x 62 mm
Tehnilised andmed: Seeria - Bosch ErgoMixx
Tehnilised andmed: Segamispool - 4 tera
Tehnilised andmed: Segamispool - pritsmete vältimiseks kujundatud
Tehnilised andmed: Segamispool - roostevaba teras
Tehnilised andmed: Tootegrupp - Bosch segistid
Tehnilised andmed: Tootja - Bosch
Tehnilised andmed: Tüüp - käsitsi
Tehnilised andmed: Värv - valge
Tehnilised andmed: Võimsus - 600 W
teile - 434
Toide - Toitepistik - Tüüp C
Toitekaabli pikkus - 1.4 m
toote nimi - Bosch MSM66110 segisti Käsisegisti 600 W Hall, valge
toote suurus - Normaalne
tootja - Bosch
Tootja - Bosch
tootja kood - MSM66110
Tootja kood - MSM66110
Turbo/Impulss-funktsioon - Jah
Tüüp - Saumikser
Tüüp - varras
Värv - hall
Värv - valge
Võimsus - 600 W
Võimsus - vahelduvvoolu sisendsagedus - 50 - 60 Hz
Võimsus - Võimsus - 600 W
Design - Ergonomic design - Yes
Design - Ergonomic grip - Yes
Design - Cord length - 1.4 m
Design - Dishwasher-proof parts - Yes
Design - Soft grip - Yes
Design - Product colour - Grey
Design - Product colour - White
Design - Type - Immersion blender
Eans - 4242002678160
guarantee - 24
guarantee_type - external
warrantyLength - 24
warrantyType - F
Ice crushing - no
Performance - Number of speeds - 2
Performance - Turbo - Yes
Weight - 1 kg
weight - 1030
Weight & dimensions - Weight - 1 kg
Weight & dimensions - Width - 55 mm
Weight & dimensions - Depth - 62 mm
Weight & dimensions - Height - 393 mm
Category - Root/Household articles/Small house appliances - kitchen/Blenders
ean - 4242002678160
No. of speeds - 2
Description - Blender ręczny MSM 66110 Mocny silnik: 600W Super lekki, ergonomiczny kształt, wygodny miękki uchwyt Praktyczny przycisk zwalniający końcówkę miksującą 2 ustawienia prędkości + przycisk TURBO dla uzyskania maksymalnej mocy Końcówka miksująca z innowacyjnym nożem QuattroBlade z 4 ostrzami gwarantująca doskonałe rezultaty
vendpn - MSM66110
Accessories included - Pojemnik do miksowania / miarka Mikser ręczny
Cutting knives - stainless steel
Material - Blending bowl material - Plastic
Material - Blade material - Stainless steel
Material - Material - Plastic
Other features -
Designation - CE+WEEE
dimension height - 400 mm
dimension width - 110 mm
dimension depth - 110 mm
Dimensions - 393 x 55 x 62 mm
dimensionalWeight - 1294
dimension weight - 1086 g
Name - Bosch MSM66110 biały
name - Hand blender MSM 66110
Dishwasher safe - Yes
Packaging data - Package weight - 1.1 kg
Packaging data - Package height - 440 mm
Packaging data - Package width - 230 mm
Packaging data - Package depth - 340 mm
sizeZ - 113
sizeX - 132
Dane techniczne: Funkcje - tryb turbo
Dane techniczne: Gwarancja - 2 lata w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: Waga - 988 g
Dane techniczne: Załączone wyposażenie - pokrywa
Dane techniczne: Załączone wyposażenie - pojemnik do miskowania z miarką
Dane techniczne: Konstrukcja - gumowany uchwyt
Dane techniczne: Konstrukcja - antypoślizgowy uchwyt
Dane techniczne: Konstrukcja - przyciski zmiany końcówki
Dane techniczne: Pojemność pojemnika - 0.8 l
Dane techniczne: Model - Bosch ErgoMixx MSM661
Dane techniczne: Inne - łatwa obsługa
Dane techniczne: Inne - łatwe czyszczenie
Dane techniczne: Inne - cicha praca
Dane techniczne: Wymiary - 393 x 55 x 62 mm
Dane techniczne: Seria - Bosch ErgoMixx
Dane techniczne: Końcówka miksująca - 4 ostrza
Dane techniczne: Końcówka miksująca - kształt zapobiegający rozpryskom
Dane techniczne: Końcówka miksująca - stal nierdzewna
Dane techniczne: Grupa produktowa - Blendery Bosch
Dane techniczne: Producent - Bosch
Dane techniczne: Typ - ręczny
Dane techniczne: Kolor - biały
Dane techniczne: Moc - 600 W
sizeY - 434
Power - Power plug type - Type C
Length of power cable - 1.4 m
productName - Bosch MSM66110 blender Immersion blender 600 W Grey, White
productSize - Normal
producer - Bosch
Producer - Bosch
Producent: Nazwa producenta / importera - Bosch
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o
Al. Jerozolimskie 183
02-022 War
producerCode - MSM66110
ProducerCode - MSM66110
Turbo/Pulse function - yes
Type - Hand blender
Tip - steel
Color - grey
Color - white
Power - 600 W
Power - AC input frequency - 50 - 60 Hz
Power - Power - 600 W