Acer Projector PL2520pi DLP LASER FHD/4000AL/3.5MLN:1
Uudised
ID: 1412615 Tootekood: MR.P0D11.001
Saab tellida 30 üksused Kättesaadavus: 14 päeva pärast tellimuse kinnitamist
Garantii: 2 aastat
Valmis väljasaatmiseks
Tarnevõimalused
  • Omniva pakiautomaat
    1-2 tööpäeva jooksul
  • SmartPosti pakiautomaat
    1-2 tööpäeva jooksul
  • Unisendi pakiautomaat
  • Kulleri kohaletoimetamine aadressile
Peamised tooteparameetrid Kõik parameetrid
  • Heledus (Lumens): 4000 ANSI
  • Matriitsi lahutusvõime: FullHD 1920x1080
Kõik parameetrid
Heledus (Lumens) 4000 ANSI
Täpsem spetsifikatsioon
Automaatne fookuse reguleerimine - Alates
Dünaamiline kontrast - 3 500 000:1
Energiatarbimine - 210 W
garantii - 24
garantiiliik - välimine
Heledus - 4000 ANSI luumenit
Heli - Jah
I/O-liidesed - 1 x 3,5 mm minipistik
I/O-liidesed - 1 x RS-232 (COM)
I/O-liidesed - 1 x USB 2.0 teenus
I/O-liidesed - 2 x HDMI
Kaal - 2.9 kg
kell - 4711474728562
koha nimi - MR.P0D11.001
Kujundisuhe - 16:9
Kuvamistehnoloogia - DLP
Maksimaalne viskekaugus - 7.5 m
Minimaalne viskekaugus - 1 m
Mudel - Power Line 2520 Pi
Määratlus - Tarbeelektroonika ja elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed
mõõde kõrgus - mm
mõõde laius - mm
mõõde sügavus - mm
Mõõtmed - 286 x 216 x 115,5 mm
mõõtmete kaal - g
Müra - 26 dB
nimi - Projektor PL2520pi DLP LASER FHD/4000 AL/3,5 miljonit:1
Objektiiv - F = 2,43–2,78 f = 16,9 mm – 21,61 mm Käsitsi suum ja teravustamine
Pildi maksimaalne diagonaal - 300 ''
Pildi minimaalne diagonaal - 31 ''
Projektsioon - Pikk viskamine
Projektsioonisuhe (maksimaalne) - 1,47:1
Projektsioonisuhe (min) - 1,13:1
Resolutsioon - 1920 x 1080 (FHD 1080)
Sagedus, horisontaalne maks. - 135 kHz
Sagedus, horisontaalne min. - 15 kHz
Sagedus, vertikaalne maks. - 120 Hz
Sagedus, vertikaalne min. - 24 Hz
Suum - 1,3x
tootja - Acer
Traadita side - WiFi
Valgusallikas - Laser
valgusiga - 20000 h
valgustuse tööiga (ECO-režiim) - 30000 h
Värv - Valge
Värvide arv - 1,07 miljardit
Automatic focus adjustment - No
Dynamic contrast - 3 500 000:1
Power consumption - 210 W
guarantee - 24
guarantee_type - external
Brightness - 4000 ANSI Lumen
Audio - Yes
I/O connectors - 1 x 3,5 mm minijack
I/O connectors - 1 x RS-232 (COM)
I/O connectors - 1 x USB 2.0 Service
I/O connectors - 2 x HDMI
Weight - 2.9 kg
ean - 4711474728562
vendpn - MR.P0D11.001
Aspect ratio - 16:9
Display technology - DLP
Maximum throw distance - 7.5 m
Minimum throw distance - 1 m
Model - PL2520pi
Designation - CE+WEEE
dimension height - mm
dimension width - mm
dimension depth - mm
Dimensions - 286 x 216 x 115,5 mm
dimension weight - g
Noise - 26 dB
name - Projector PL2520pi DLP LASER FHD/4000AL/3.5MLN:1
Lens - F =2.43 ~ 2.78 f = 16.9mm ~ 21.61mm Manual Zoom & Focus
Maximum image diagonal - 300 ''
Minimum image diagonal - 31 ''
Projection - Long throw
Projection ratio (max) - 1,47:1
Projection ratio (min) - 1,13:1
Resolution - 1920 x 1080 (FHD 1080)
Frequency, horizontal max. - 135 kHz
Frequency, horizontal min. - 15 kHz
Frequency, vertical max. - 120 Hz
Frequency, vertical min. - 24 Hz