LG LED TV 43 inches 43UA731C0LA.AEEQ
ID: 1390648 Tootekood: 43UA731C0LA.AEEQ
Saab tellida 30 üksused Kättesaadavus: 14 päeva pärast tellimuse kinnitamist
Garantii: 3 aastat
Valmis väljasaatmiseks
Tarnevõimalused
  • Kulleri kohaletoimetamine aadressile
    1-2 tööpäeva jooksul
Peamised tooteparameetrid Kõik parameetrid
  • Ekraani diagonaal, tolli: 43
  • Ekraani lahutusvõime: 3840 x 2160
  • Puuteekraan: Puudub
Kõik parameetrid
Ekraani diagonaal, tolli : 43
Heledus, cd/m2 : 300
Kontrast : 1200:1
Mudel : 43UA731C0LA
Puuteekraan : Puudub
RJ-45 pordid : Kas
Vesa kinnitus : 200 x 200
Täpsem spetsifikatsioon
3D-tugi - Alates
Andmete seadus - Link
Bluetooth - Jah
Digitaalse elu võrgustiku liit - Jah
Ekraani suurus (diagonaal) - 43"
Energiamärgis - Lae alla
Energiatarbimine - 54 W
funktsioonid - Automaatne kanalite otsimine
garantii - 36
garantiiliik - välimine
HD-tehnoloogia - Ultra HD/4K
Heledus - 300 ööd
Hotellirežiim - Jah
I/O-liidesed - 1 x CI/Cl+ pesa
I/O-liidesed - 1 x RJ-45 LAN
I/O-liidesed - 1 x SPDIF väljund
I/O-liidesed - 2 x antennisisend
I/O-liidesed - 2 x USB 2.0
I/O-liidesed - Kolm HDMI
Kaal - 8.8 kg
Kaal koos alusega - 8.9 kg
kell - 8806096588710
koha nimi - 43UA731C0LA.AEEQ
Kujundisuhe - 16:9
Kõlarite maksimaalne võimsus (kokku) - 20 W
Kõrgus - 564 mm
Kõrgus alusega - 621 mm
Laius - 967 mm
Mudel - 43UA731C0LA
Määratlus - Tarbeelektroonika ja elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed
mõõde kõrgus - 640 mm
mõõde laius - 1070 mm
mõõde sügavus - 110 mm
mõõtmete kaal - 9100 g
nimi - LED-televiisor 43 tolli 43UA731C0LA.AEEQ
nutiteler - Jah
Paneeli tüüp - LED
Pilditehnoloogia - 4K üleskaalustamine
Pilditehnoloogia - Dünaamiline toonimapping
Pilditehnoloogia - Filmimeistri režiim (FMM)
Pilditehnoloogia - HDR10 Pro
Pilditehnoloogia - HDR Active
Pilditehnoloogia - Kõrge dünaamiline ulatus
Pilditehnoloogia - Mängu optimeerija
Pilditehnoloogia - Püha maa
Pilditehnoloogia - Tere hommikust
Protsessor - alpha 7 AI protsessor 4K Gen8
PVR/DVR - Alates
Resolutsioon - 3840 x 2160
Sügavus - 57.1 mm
Sügavus alusega - 200 mm
Süsteem TV - WebOS LG
tootja - LG Electronics
TV-tuuner - Digitaalne videolevi – maapealne MPEG-2
TV-tuuner - DVB-C
TV-tuuner - DVB-S
TV-tuuner - DVB-S2
TV-tuuner - DVB-T2/HEVC (H.265)
TV-tuuner - DVB-T MPEG-4 (H.264)
Vertikaalne elektrooniline katikute ühendus - 200 x 200
Värskendamiskiirus - 60 Hz
WiFi - Jah
3D support - No
Data Act - Link
Bluetooth - Yes
DLNA - Yes
Screen size (diag.) - 43"
Energy label - Pobierz
Power consumption - 54 W
functions - Automatic channel scanning
guarantee - 36
guarantee_type - external
HD technology - Ultra HD/4K
Brightness - 300 nits
Hotel mode - Yes
I/O connectors - 1 x CI/Cl+ slot
I/O connectors - 1 x RJ-45 LAN
I/O connectors - 1 x SPDIF out
I/O connectors - 2 x Antenna Input
I/O connectors - 2 x USB 2.0
I/O connectors - 3 x HDMI
Weight - 8.8 kg
Weight with stand - 8.9 kg
ean - 8806096588710
vendpn - 43UA731C0LA.AEEQ
Aspect ratio - 16:9
Max speaker power (total) - 20 W
Height - 564 mm
Height with stand - 621 mm
Width - 967 mm
Model - 43UA731C0LA
Designation - CE+WEEE
dimension height - 640 mm
dimension width - 1070 mm
dimension depth - 110 mm
dimension weight - 9100 g
name - LED TV 43 inches 43UA731C0LA.AEEQ
Smart TV - yes
Panel type - LED
Image technology - 4K Upscaling
Image technology - Dynamic Tone Mapping
Image technology - Filmmaker Mode (FMM)
Image technology - HDR10 Pro
Image technology - HDR Active
Image technology - HDR
Image technology - Game Optimizer
Image technology - HLG
Image technology - HGiG
Processor - alpha 7 AI Processor 4K Gen8
PVR/DVR - No
Resolution - 3840 x 2160
Depth - 57.1 mm
Depth with stand - 200 mm
System TV - WebOS LG
producer - LG Electronics
TV tuner - DVB-T MPEG-2
TV tuner - DVB-C
TV tuner - DVB-S
TV tuner - DVB-S2
TV tuner - DVB-T2/HEVC (H.265)
TV tuner - DVB-T MPEG-4 (H.264)
VESA - 200 x 200
Refresh rate - 60 Hz