Sharp 43HR7265E, 43"
ID: 1262329 Tootekood: 43HR7265E
Laos 19 üksused
Garantii: 2 aastat
Valmis väljasaatmiseks
teisipäeval, 19.05.2026
Tarnevõimalused
  • Kulleri kohaletoimetamine aadressile
    1-2 tööpäeva jooksul
Peamised tooteparameetrid Kõik parameetrid
  • Ekraani lahutusvõime: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
  • Ekraani mõõt: 43" (108 cm)
  • Energiatõhususe klass: G
  • SMART TV: On
  • Tehnoloogia: LED
  • Värv: Must
  • Audio võimsus: 12W x 2
  • USB: 2
  • WiFi: Sisseehitatud
Kõik parameetrid
Ekraani mõõt : 43" (108 cm)
Ekraani uuendamise kiirus : 144 Hz
Energiatõhususe klass : G
HDR : Kas
Kaal (ilma statiivita) : 6.6 kg
Kaal (koos statiiviga) : 6.6 kg
Kaarev ekraan : Ei ole
Pilt-pildis : Ei ole
SMART TV : On
Taustavalgus (Ambilight) : Ei ole
Tehnoloogia : LED
Värv : Must
VESA seinakinnitus : 300x300 mm
Sadamad ja seadmed
Audio võimsus : 12W x 2
Digitaalne vastuvõtja : DVB-T/T2/C/S/S2
HDMI pesad : 4
LAN (RJ-45) : On
USB : 2
Traadita ühendused
WiFi : Sisseehitatud
Täpsem spetsifikatsioon
Disain > Toote värv - Must
Ekraan > Ekraan - 3840 x 2160 pikslit
Ekraan > Ekraani diagonaal - 43
Ekraan > Ekraani diagonaal (meetriline) - 108 cm
Ekraan > Taustvalgustuse tüüp - LED
Euroopa artikli number - 5905683272926
Garantii - 24
Garantii - 24 kuud
Kood - 43HR7265E
Link - https://www.sharpconsumer.com/tv/43hr7265e/
Nimi - Sharp | 43HR7265E | 43 | Smart TV | Google TV | Must
Nutiteler > Nutiteler - Jah
Pakendi omadused > Bruto laius (mm) - 1065.00 mm
Pakendi omadused > Kogukõrgus (mm) - 635.00 mm
Pakendi omadused > Kogusügavus (mm) - 118.00 mm
Pakendi omadused > Mahutavus (m3) - 0.08 m³
Pakendi omadused > Paber/papp - 2480.00 g
Pakendi omadused > Pakendi kogus - 1,00 toode(d)
Pakendi omadused > Paleti kogus - 22 tükki
Pakendi omadused > Plast (ei sisalda PET-i) - 620.00 g
Pakendi omadused > Taarakaal (kg) - 3.10 kg
Pakendi omadused > TI kaal (kg) - 0.02 kg
Paketi omadused > Aku klassifikatsioon - CL126:NE:2016-12-09
Paketi omadused > Aku koostis - CL127:KT:2016-12-09
Paketi omadused > Aku tüüp - Aku
Paketi omadused > Sisseehitatud aku - Jah
Paketi omadused > WEEE maks - Jah
Paketi omadused > WEE klassifikatsioon - CL109:2:2017-04-01
Smart TV > Paigaldatud operatsioonisüsteem - Google TV
Tehnilised andmed > Bruto kaal - 9.70 kg
Tehnilised andmed > Mõõtmed alusega - 95.7 x 61.2 x 21.9 cm
Tehnilised andmed > Netomass - 6.60 kg
Tehnilised andmed > Tootja - Terav
Tehnilised andmed > Tootja tootenimi - 43HR7265E
Tehnilised andmed > Ühenduvus - HDMI, USB, 3,5 mm kõrvaklappide pesa, RJ45
Traadita LAN-funktsioonid > Wi-Fi - Jah
TV-tuuner > Digitaalsignaali formaadi süsteem - DVB-T/T2/C/S/S2
Design > Colour of product - Black
Display > Display - 3840 x 2160 pixels
Display > Display diagonal - 43
Display > Display diagonal (metric) - 108 cm
Display > Backlight type - LED
EAN - 5905683272926
Warranty - 24
Warranty - 24 month(s)
Code - 43HR7265E
Name - Sharp | 43HR7265E | 43 | Smart TV | Google TV | Black
Smart TV > Smart TV - Yes
Package features > Gross width (mm) - 1065.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 635.00 mm
Package features > Gross depth (mm) - 118.00 mm
Package features > Volume (m3) - 0.08 m³
Package features > Paper/Pasteboard - 2480.00 g
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Palette Qty - 22 pc(s)
Package features > Plastic (No PET) - 620.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 3.10 kg
Package features > TI weight (kg) - 0.02 kg
Package features > Classification of battery - CL126:NE:2016-12-09
Package features > Composition of battery - CL127:KT:2016-12-09
Package features > Type of battery - Battery
Package features > Embeeded battery - Yes
Package features > WEEE tax - Yes
Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
PDF - https://www.blobs.lt/products/6/9/6/3/8/4/9082282fc31d4e3f5013a211b83dee4d/original.pdf
Smart TV > Operating system installed - Google TV
Technical details > Gross weight - 9.70 kg
Technical details > Dimensions with stand - 95.7 x 61.2 x 21.9 cm
Technical details > Net weight - 6.60 kg
Technical details > Producer - Sharp
Technical details > Producer product name - 43HR7265E
Technical details > Connectivity - HDMI, USB, 3.5mm Headphone jack, RJ45
Wireless LAN features > Wi-Fi - Yes
TV tuner > Digital signal format system - DVB-T/T2/C/S/S2
Sharp 43HR7265E, 43"