Toshiba 50UV3F63DG, 50"
ID: 1253596 Tootekood: 50UV3F63DG
Saab tellida 30 üksused Kättesaadavus: 14 päeva pärast tellimuse kinnitamist
Garantii: 2 aastat
Valmis väljasaatmiseks
Tarnevõimalused
  • Kulleri kohaletoimetamine aadressile
    1-2 tööpäeva jooksul
Peamised tooteparameetrid Kõik parameetrid
  • Ekraani lahutusvõime: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
  • Ekraani mõõt: 55" (139 cm)
  • Energiatõhususe klass: E
  • SMART TV: On
  • Tehnoloogia: LED
  • Värv: Must
  • Audio võimsus: 20W
  • USB: 2
  • WiFi: Sisseehitatud
Kõik parameetrid
Ekraani mõõt : 55" (139 cm)
Ekraani uuendamise kiirus : 60 Hz
Energiatõhususe klass : E
HDR : Kas
Kaal (ilma statiivita) : 9.4 kg
Kaal (koos statiiviga) : 11.1 kg
Kaarev ekraan : Ei ole
Pilt-pildis : Ei ole
SMART TV : On
Taustavalgus (Ambilight) : Ei ole
Tehnoloogia : LED
Värv : Must
VESA seinakinnitus : 200x200 mm
Sadamad ja seadmed
Audio võimsus : 20W
Digitaalne vastuvõtja : DVB-T2/C/S2
HDMI pesad : 3
LAN (RJ-45) : On
USB : 2
Traadita ühendused
WiFi : Sisseehitatud
Täpsem spetsifikatsioon
3D-tugi - Alates
Audiosüsteem - Dolby Audio
Bluetooth - Jah
Digitaalse elu võrgustiku liit - Alates
Ekraani suurus (diagonaal) - 50"
Energiamärgis - Lae alla
funktsioonid - Elektrooniline programmijuhis
garantii - 24
garantiiliik - välimine
HD-tehnoloogia - Ultra HD/4K
Heledus - 350 cd/m²
Hotellirežiim - Jah
I/O-liidesed - 1 x antennisisend
I/O-liidesed - 1 x RJ-45 LAN
I/O-liidesed - 2 x USB 2.0
I/O-liidesed - Kolm HDMI
Kaal - 13.9 kg
kell - 4024862134884
koha nimi - 50UV3F63DG
Kõlarite maksimaalne võimsus (kokku) - 20 W
Kõrgus - 712 mm
Kõrgus alusega - 767 mm
Laius - 1233 mm
Mudel - 50UV3F63DG
Muud omadused -
Määratlus - Tarbeelektroonika ja elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed
mõõde kõrgus - 780 mm
mõõde laius - 1210 mm
mõõde sügavus - 165 mm
mõõtmete kaal - 14500 g
nimi - 50-tolline LED-televiisor 50UV3F63DG
nutiteler - Jah
Paneeli tüüp - D-LED
Pilditehnoloogia - Dolby Vision HDR
Pilditehnoloogia - HDR10
Pilditehnoloogia - Kõrge dünaamiline ulatus
Pilditehnoloogia - Lai värvigamma
Pilditehnoloogia - MEMC
Pilditehnoloogia - TRU resolutsioon
Pilditehnoloogia - TRU vool
Pilditehnoloogia - Ultra kõrge eraldusvõime üleskaalustamine
Protsessor -
PVR/DVR - Jah
Resolutsioon - 3840 x 2160
Sügavus - 87 mm
Sügavus alusega - 235 mm
Süsteem TV - VIDAA
Tehnoloogiad -
Teletekst (mälu) -
tootja - Toshiba
TV-tuuner - Analoog
TV-tuuner - Digitaalne videolevi – maapealne MPEG-2
TV-tuuner - DVB-C
TV-tuuner - DVB-S
TV-tuuner - DVB-S2
TV-tuuner - DVB-T2/HEVC (H.265)
TV-tuuner - DVB-T MPEG-4 (H.264)
Vertikaalne elektrooniline katikute ühendus - 200 x 200
Värskendamiskiirus - 60 Hz
WiFi - Jah
3D support - No
Audio system - Dolby Audio
Bluetooth - Yes
DLNA - No
Screen size (diag.) - 50"
Energy label - Pobierz
functions - EPG
guarantee - 24
guarantee_type - external
HD technology - Ultra HD/4K
Brightness - 350 cd/m²
Hotel mode - Yes
I/O connectors - 1 x Antenna input
I/O connectors - 1 x RJ-45 LAN
I/O connectors - 2 x USB 2.0
I/O connectors - 3 x HDMI
Weight - 13.9 kg
ean - 4024862134884
vendpn - 50UV3F63DG
Max speaker power (total) - 20 W
Height - 712 mm
Height with stand - 767 mm
Width - 1233 mm
Model - 50UV3F63DG
Other features -
Designation - CE+WEEE
dimension height - 780 mm
dimension width - 1210 mm
dimension depth - 165 mm
dimension weight - 14500 g
name - TV LED 50 inches 50UV3F63DG
Smart TV - yes
Panel type - D-LED
Image technology - Dolby Vision HDR
Image technology - HDR10
Image technology - HDR
Image technology - Wide Color Gamut
Image technology - MEMC
Image technology - TRU Resolution
Image technology - TRU Flow
Image technology - UHD Upscaling
Processor -
PVR/DVR - Yes
Resolution - 3840 x 2160
Depth - 87 mm
Depth with stand - 235 mm
System TV - VIDAA
Technologies -
Teletext (memory) -
producer - Toshiba
TV tuner - Analog
TV tuner - DVB-T MPEG-2
TV tuner - DVB-C
TV tuner - DVB-S
TV tuner - DVB-S2
TV tuner - DVB-T2/HEVC (H.265)
TV tuner - DVB-T MPEG-4 (H.264)
VESA - 200 x 200
Refresh rate - 60 Hz
WiFi - Yes
Toshiba 50UV3F63DG, 50"