Samsung UE85U7022FKXXH, 85"
ID: 1237781 Tootekood: UE85U7022FKXXH
Laos 14 üksused
Garantii: 2 aastat (Garantii ettevõtjatele 1 aasta)
Valmis väljasaatmiseks
teisipäeval, 19.05.2026
Tarnevõimalused
  • Kulleri kohaletoimetamine aadressile
    1-2 tööpäeva jooksul
Peamised tooteparameetrid Kõik parameetrid
  • Ekraani lahutusvõime: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
  • Ekraani mõõt: 85" (215 cm)
  • Energiatõhususe klass: G
  • SMART TV: On
  • Tehnoloogia: LED
  • Värv: Must
  • Audio võimsus: 10W x 2
  • USB: 1
  • WiFi: Sisseehitatud
Kõik parameetrid
Ekraani mõõt : 85" (215 cm)
Ekraani uuendamise kiirus : 60 Hz
Energiatõhususe klass : G
HDR : Kas
Kaal (ilma statiivita) : 28.7 kg
Kaal (koos statiiviga) : 29.2 kg
Kaarev ekraan : Ei ole
Pilt-pildis : Ei ole
SMART TV : On
Taustavalgus (Ambilight) : Ei ole
Tehnoloogia : LED
Värv : Must
VESA seinakinnitus : 400x300 mm
Sadamad ja seadmed
Audio võimsus : 10W x 2
Digitaalne vastuvõtja : DVB-T/T2/C
HDMI pesad : 3
LAN (RJ-45) : On
USB : 1
Traadita ühendused
WiFi : Sisseehitatud
Samsung UE85U7022FKXXH, 85"