Gembird EG-UPSO-6000, 6000VA 6000W
ID: 896796 Tootekood: EG-UPSO-6000
Saab tellida 1 üksused Kättesaadavus: 14 päeva pärast tellimuse kinnitamist
Garantii: 2 aastat
Valmis väljasaatmiseks
Tarnevõimalused
  • Kulleri kohaletoimetamine aadressile
    1-2 tööpäeva jooksul
Peamised tooteparameetrid Kõik parameetrid
  • Aku võimsus (VA): 6000
  • Võimsus (W): 6000
Kirjeldus
See UPS Gembird EG-UPSO-6000, 6000VA 6000W väljundvõimsusega 6000 W ja akumahtuvusega 6000 VA sobib serverikappidele ja tööstusseadmetele. See toetab katkematut elektrivarustust keerulistes töötingimustes.
Garantii
Gembird pakub sellele mudelile 2 aastast garantiid kõigis sertifitseeritud teeninduskeskustes.
*Juriidilisele isikule seadme soetamisel on tootja garantii 1 aasta.
Näidiku omadused
Näita : Kas
Põhiteave
Aku tüüp : Lead acid
Aku võimsus (VA) 6000
Laadimisaeg (tundi) : 8
Võimsus (W) : 6000
Sadamad ja seadmed
Pesade arv (kokku) : 6
Pistikupesa tüüp : IEC320
Pistikupesade arv (aku varukoopia) : 6
RJ-45 : 0
USB : 0
Täpsem spetsifikatsioon
Aktiivvõimsus - 6000 W
Aku arv - 16
Aku mahutavus - 7 Ah
Eri funktsioonid -
Faaside arv sisendil - 1 (230 V)
Filtrid / kaitse - Ringrada
Filtrid / kaitse - Ülekoormus
Filtrid / kaitse - Ülekuumenemine
Filtrid / kaitse - Ülemäärane hind
garantii - 24
garantiiliik - normaalne
Hold-up aeg (maks) - 0 ms
I/O-liidesed - 1 x mini USB (tüüp B)
I/O-liidesed - 1 x RS-232 (COM)
Ilmne võimsus - 6 kVA
Kaal - 53 kg
kell - 8716309124843
Keskkonnanõuded - 0 °C kuni 40 °C, 20 kuni 90% suhteline õhuniiskus ilma kondensatsioonita
koha nimi - EG-UPSO-6000
Komplektis olevad lisatarvikud -
Laadimisaeg - 8 s
Muud omadused -
Määratlus - Tarbeelektroonika ja elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed
mõõde kõrgus - 80 mm
mõõde laius - 640 mm
mõõde sügavus - 305 mm
Mõõtmed - 310 x 685 x 941 mm
mõõtmete kaal - 61000 g
nimi - UPS 6000VA On-Line 6xC1 3 USB
Pinge - 12 V
Sisendvõimsuse pordid - 1F + N + PE
tarkvara -
tootja - Gembird
UPS arhitektuur - on-line
Väljundpinge kuju - Täis-sinuslaine
Väljundvõimsuse pordid - 6 x IEC-C13
Värv - Must
Šassii tüüp - Torn
Active power - 6000 W
No. of batteries - 16
Battery capacity - 7 Ah
Special functions -
Number of phases input - 1 (230V)
Filters / protection - Circuit
Filters / protection - Overload
Filters / protection - Overdischarge
Filters / protection - Overcharging
guarantee - 24
guarantee_type - normal
Hold-up time (maks) - 0 ms
I/O connectors - 1 x mini USB (Type B)
I/O connectors - 1 x RS-232 (COM)
Apparent power - 6 kVA
Weight - 53 kg
ean - 8716309124843
Environment requirements - 0°C~40°C, at 20~90%RH humidity without condensation
vendpn - EG-UPSO-6000
Accessories included -
Charging time - 8 s
Other features -
Designation - CE+WEEE
dimension height - 80 mm
dimension width - 640 mm
dimension depth - 305 mm
Dimensions - 310 x 685 x 941 mm
dimension weight - 61000 g
name - UPS 6000VA On-Line 6xC1 3 USB
Voltage - 12 V
Input power ports - 1F + N + PE
Software -
producer - Gembird
UPS Architecture - on-line
The shape of the output voltage - Full sine wave
Output power ports - 6 x IEC-C13
Color - Black
Chassis type - Tower