Philips 32BDL3511Q
ID: 834942 Код товара: 32BDL3511Q/00
Можно заказать 3 шт. Доступность: 14 дней после утверждения заказа
Гарантия: 3 лет
    В течение 1-2 рабочих дней
Основные параметры продукции Все параметры
  • Диагональ экрана, дюймы: 32
  • Разрешение экрана: 1920 x 1080
  • Сенсорный экран: Нетy
Все параметры
Диагональ экрана, дюймы : 32
Контраст : 4000:1
Модель : 32BDL3511Q/00
Порты RJ-45 : Является
Прикрепление Веса : 100 x 100
Сенсорный экран : Нетy
Яркость, кд/м2 : 350
Более подробная спецификация
ARTIKEL1 - 32BDL3511Q 80CM 32IN VA LED
ARTIKEL2 - 1920X1080 16:9 350CD/QM
Aspect ratio - 16:9
Audio - Built-in speaker(s) - Yes
Audio - Number of built-in speakers - 2
Audio - RMS rated power - 20 W
Brand - Philips
BrandPartCode - 32BDL3511Q/00
Breite - 0
Built-in speakers - Yes
Category - Signage Displays
Computer system - Audio formats supported - AAC, HE-AAC, WMA
Computer system - Image formats supported - BMP, JPEG, PNG
Computer system - Video formats supported - H.264, MPEG, WMV3
Connections - Audio (3.5mm)
Connections - DVI-I
Connections - Ethernet (RJ-45)
Connections - HDMI
Connections - RS-232C
Connections - USB-A (USB 2.0)
Contrast ratio (typical) - 4000:1
Description - PHILIPS 32BDL3511Q 32" FHD 350 NITS 18/7
Design - Bezel width (bottom) - 1.72 cm
Design - Bezel width (side) - 1.19 cm
Design - Bezel width (top) - 1.19 cm
Design - Orientation - Horizontal/Vertical
Design - Panel mounting interface - 100 x 100,200 x 200 mm
Design - Placement supported - Indoor
Design - Product colour - Black
Design - Product design - Digital A-board
Design - VESA mounting - Yes
Dimensions W x D x H, mm - 726.5 x 425.4 x 69.1
Display - Contrast ratio (dynamic) - 500000:1
Display - Contrast ratio (typical) - 4000:1
Display - Display brightness - 350 cd/m²
Display - Display diagonal - 81.3 cm (32")
Display - Display diagonal (metric) - 80 cm
Display - Display number of colours - 16.78 million colours
Display - Display resolution - 1920 x 1080 pixels
Display - Haze rate - 2%
Display - HD type - Full HD
Display - LED backlighting type - Direct-LED
Display - Native aspect ratio - 16:9
Display - Panel life - 50000 h
Display - Panel type - VA
Display - Pixel pitch - 0.36375 x 0.36375 mm
Display - Response time - 6.5 ms
Display - Touchscreen - No
Display - Viewing angle, horizontal - 178°
Display - Viewing angle, vertical - 178°
Display brightness, cd/m² - 350
Display diagonal, " - 32
Display resolution, pixels - 1920 x 1080
EANCode - 8712581778569
Energy efficiency class - G
Gewicht - 7.82
GRUPPE1 - Displays
GRUPPE2 - Lcd Large Format
GTIN - 8712581778569
Height - 510.000000
HERSTELLER - MMD - PHILIPS
Hoehe - 0
HSTNUMMER - 32BDL3511Q/00
Laenge - 0
Length - 800.000000
Logistics data - Harmonized System (HS) code - 85285210
LongSummaryDescription - Philips 32BDL3511Q/00. Product design: Digital A-board. Display diagonal: 81.3 cm (32"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, Display brightness: 350 cd/m², HD type: Full HD. Operating hours (hours/days): 18/7. Product colour: Black
Manufacturer - Philips
ManufacturerPartNumber - 32BDL3511Q/00
Network - Ethernet LAN - Yes
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 20 - 80%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 0 - 40 °C
Operational conditions - Storage relative humidity (H-H) - 5 - 95%
Operational conditions - Storage temperature (T-T) - -20 - 60 °C
Operation time - 18/7
Packaging content - Batteries included - Yes
Packaging content - Cables included - AC, IR sensor, RS-232, USB
Packaging content - Remote control included - Yes
Panel type - VA
Performance - Operating hours (hours/days) - 18/7
Performance - Purpose - Commercial
PeriodofWarranty - 3 Y
Pivot - Yes
Ports & interfaces - Audio (L/R) in - 1
Ports & interfaces - Audio (L/R) out - 1
Ports & interfaces - DVI-I ports quantity - 1
Ports & interfaces - DVI port - Yes
Ports & interfaces - Ethernet LAN (RJ-45) ports - 1
Ports & interfaces - HDMI input ports quantity - 2
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 2
Ports & interfaces - HDMI version - 2.0
Ports & interfaces - Remote (IR) input - 1
Ports & interfaces - Remote (IR) output - 1
Ports & interfaces - RS-232C - Yes
Ports & interfaces - USB port - Yes
Ports & interfaces - USB ports quantity - 2
Ports & interfaces - USB version - 2.0
Power - AC input frequency - 50 - 60 Hz
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - Energy consumption (SDR) per 1000 hours - 41 kWh
Power - Energy efficiency class (SDR) - G
Power - Energy efficiency scale - A to G
Power - Power consumption (standby) - 0.5 W
Power - Power consumption (typical) - 45 W
Power consumption, W - 45
ProductName - 32BDL3511Q/00
Response time, ms - 6.5
ShortSummaryDescription - Philips 32BDL3511Q/00, Digital A-board, 81.3 cm (32"), 1920 x 1080 pixels, 18/7
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 2
Storno - Y
Title - Philips 32BDL3511Q/00 Signage Display Digital A-board 81.3 cm (32") 350 cd/m² Full HD Black 18/7
Touch sensitive screen - No
URL - https://www.philips.sa/en/p-p/32BDL3511Q_00/signage-solutions-q-line-display#specifications
VESA-standard, mm - 100 x 100
VESA-standard, mm - 200 x 200
Viewing angle, horizontal, ° - 178
Viewing angle, vertical, ° - 178
WarrantyInfo -
Weight - 7.740000
Weight & dimensions - Display depth - 69.1 mm
Weight & dimensions - Display height - 425.4 mm
Weight & dimensions - Display weight - 5.7 kg
Weight & dimensions - Display width - 726.5 mm