Philips 55BDL3452T
ID: 1131206 Код товара: 55BDL3452T/00
Можно заказать 1 шт. Доступность: 14 дней после утверждения заказа
Гарантия: 2 лет (Гарантия для субъектов предпринимательской деятельности 1 год)
    В течение 1-2 рабочих дней
Основные параметры продукции Все параметры
  • Диагональ экрана, дюймы: 55
  • Разрешение экрана: 3840 x 2160
  • Сенсорный экран: Является
Все параметры
Диагональ экрана, дюймы : 55
Контраст : 1300:1
Модель : 55BDL3452T/00
Порты RJ-45 : Является
Прикрепление Веса : 400 x 400
Сенсорный экран : Является
Яркость, кд/м2 : 400
Более подробная спецификация
ARTIKEL1 - 55BDL3452T 139.7CM 55IN
ARTIKEL2 - 400CD/QM
Audio - Built-in speaker(s) - Yes
Audio - Number of built-in speakers - 2
Audio - RMS rated power - 10 W
Brand - Philips
BrandPartCode - 55BDL3452T/00
Category - Signage Displays
Category 1 - Displays
Category 2 - Monitore
Computer system - Audio formats supported - AAC, AIFF, ASF, LPCM, M4A, MP3, MP4, WAV, WMA
Computer system - Built-in processor - Yes
Computer system - Computer system - Yes
Computer system - Image formats supported - BMP, GIF, JPEG, JPG
Computer system - Internal memory - 2 GB
Computer system - Internal storage capacity - 8 GB
Computer system - Operating system installed - Android 8.0
Computer system - Processor model - A53
Computer system - Video formats supported - M2TS, M4V, MKV, MP4, MPEG, MPG, MTS, TS, VOB, WMV
Design - Placement supported - Indoor
Design - Product design - Digital signage flat panel
Display - Contrast ratio (typical) - 1300:1
Display - Display brightness - 400 cd/m²
Display - Display diagonal - 139.7 cm (55")
Display - Display number of colours - 1.07 billion colours
Display - Display resolution - 3840 x 2160 pixels
Display - Display technology - IPS
Display - HD type - 4K Ultra HD
Display - Multi-touch - Yes
Display - Native aspect ratio - 16:9
Display - Pixel pitch - 0.315 x 0.315 mm
Display - Response time - 8 ms
Display - Touchscreen - Yes
Display - Touchscreen technology - Capacitive
Display - Viewing angle, horizontal - 178°
Display - Viewing angle, vertical - 178°
EAN - 8712581773885
EANCode - 8712581773885
GRUPPE1 - Displays
GRUPPE2 - Led Large Format
GTIN - 0685417571086
GTIN - 685417571086
HERSTELLER - MMD - PHILIPS
HSTNUMMER - 55BDL3452T/00
Logistics data - Harmonized System (HS) code - 85285210
LongProductName - 55", 4K, 60Hz, 3840 x 2160, 400nits, 1300:1, 16:9, 8ms
LongSummaryDescription - Philips 55BDL3452T/00. Product design: Digital signage flat panel. Display diagonal: 139.7 cm (55"), Display technology: IPS, Display resolution: 3840 x 2160 pixels, Display brightness: 400 cd/m², HD type: 4K Ultra HD, Touchscreen. Wi-Fi. Operating system installed: Android 8.0
Manufacturer - Philips
MPN - 55BDL3452T/00
Name - 55BDL3452T 139.7CM 55IN
Network - Ethernet LAN - Yes
Network - Wi-Fi - Yes
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 20 - 80%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 0 - 40 °C
Operational conditions - Storage relative humidity (H-H) - 5 - 95%
Operational conditions - Storage temperature (T-T) - -20 - 60 °C
Packaging content - Batteries included - Yes
Packaging content - Cables included - AC, RS-232, USB
Packaging content - Remote control included - Yes
Performance - Mean time between failures (MTBF) - 50000 h
Performance - Number of OSD languages - 18
Performance - On Screen Display (OSD) - Yes
Performance - Purpose - Corporate
Ports & interfaces - Audio (L/R) in - 1
Ports & interfaces - Audio (L/R) out - 1
Ports & interfaces - Card reader integrated - Yes
Ports & interfaces - Compatible memory cards - MicroSD (TransFlash)
Ports & interfaces - DVI-I ports quantity - 1
Ports & interfaces - DVI port - Yes
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 2
Ports & interfaces - HDMI version - 2.0
Ports & interfaces - OPS module slot - Yes
Ports & interfaces - Remote (IR) input - 1
Ports & interfaces - Remote (IR) output - 1
Ports & interfaces - RS-232 interface - Yes
Ports & interfaces - USB port - Yes
Ports & interfaces - USB ports quantity - 3
Ports & interfaces - USB version - 2.0
Power - AC input frequency - 50 - 60 Hz
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - Energy consumption (SDR) per 1000 hours - 137 kWh
Power - Energy efficiency class (SDR) - G
Power - Energy efficiency scale - A to G
Power - Power consumption (standby) - 0.5 W
Power - Power consumption (typical) - 140 W
ProductName - 55BDL3452T/00
ShortSummaryDescription - Philips 55BDL3452T/00, Digital signage flat panel, 139.7 cm (55"), IPS, 3840 x 2160 pixels, Wi-Fi
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 0
Storno - Y
Technical details - Compliance certificates - CE
Technical details - Sustainability compliance - Yes
Title - Philips 55BDL3452T/00 Signage Display Digital signage flat panel 139.7 cm (55") IPS Wi-Fi 400 cd/m² 4K Ultra HD Touchscreen Built-in processor Android 8.0
URL - https://www.usa.philips.com/p-p/55BDL3452T_00/-
WarrantyInfo -
Weight & dimensions - Depth - 54.5 mm
Weight & dimensions - Height - 743 mm
Weight & dimensions - Weight - 27 kg
Weight & dimensions - Width - 1272 mm