Lc-power LC600H-12 V2.31, 600W
ID: 806868 Tootekood: LC600H-12 V2.31
Saab tellida 38 üksused Kättesaadavus: 14 päeva pärast tellimuse kinnitamist
Garantii: 2 aastat (Garantii ettevõtjatele 1 aasta)
Valmis väljasaatmiseks
Tarnevõimalused
  • Omniva pakiautomaat
    1-2 tööpäeva jooksul
  • SmartPosti pakiautomaat
    1-2 tööpäeva jooksul
  • Unisendi pakiautomaat
  • Kulleri kohaletoimetamine aadressile
Peamised tooteparameetrid Kõik parameetrid
  • Tootja: LC-POWER
  • Võimsus: 600W
  • 80 PLUS certification: Puudub
  • Ventilaatori Läbimõõt: 120 mm
  • Modulaarkaablid: Puudub
  • Protsessori pistikprogramm: 1 x 8-pin(4+4) EPS
  • PCI-E: 1 X 6pin + 1 X 6+2pin
Kirjeldus
600W võimsus on piisav Microsoft Office'i programmide käitamiseks, internetis surfamiseks ja eelarvetasemel arvutimängudeks. Toiteplokk suudab käitada arvutit keskmise võimsusega protsessori, keskmise võimekusega graafikakaardiga (näiteks GTX 1650) ja 1-2 kõvakettaga. Tõsiseks mängimiseks on vaja võimsamat toiteplokki.
See energiaallikas on varustatud 120 mm ventilaatoriga, mis on tööstuse standard, et tagada vaikne töö keskmistes arvutites. Kui soovid eriti vaikset ühikut, otsi üks, mille ventilaatori läbimõõt on 135 mm või 140 mm.
Selle toiteploki värv on Sudraba. Kaabli värv on Raiba ja need on lapikud.
ATX 2.0 standard, mis on määratud sellele toiteplokile, tagab, et ühik on varustatud ainult 6-pin ja 8-pin konnektoritega (vastava võimsusega 75W ja 150W). Süsteemile, millel on väga võimas graafikakaart (nagu RTX 4070), on vaja ATX 3.* standardi ühikut ja ATX 2.0 ei ole piisav.
Põhiteave
Cybenetics Mürataseme sertifitseerimine : Pole olemas
Cybenetics tõhususe sertifitseerimine : Pole olemas
Toiteallika tüüp : ATX
Võimsus 600W
Toiteploki võimsus vatides. Suurem võimsus tähendab suuremat arvuti töötamise stabiilsust. Tänapäevase keskmise arvuti soovitatav toiteploki võimsus on 500W, või enam. Juhul, kui kasutate mitut kõvaketasst, võimsat videokaarti ja protsessorit, on soovitav soetada toiteplokk 600W, või suurema võimsusega.
80 PLUS certification : Puudub
Kogu voolutugevus (+12V) : 20A
Ventilaatori Läbimõõt : 120 mm
Funktsionaalsus
Kaabli värvus : Raiba
Valgustus : Puudub
Värv : Hõbedane
Modulaarkaablid : Puudub
Sadamad ja seadmed
PCI-E 5.0/5.1 : Puudub
Emaplaadi pistik : 24-pin
PCI-E : 1 X 6pin + 1 X 6+2pin
SATA pistikud : 6
Molex PATA lisamoodulid : 3
Arvutikorpus
Täpsem spetsifikatsioon
1. kategooria - toiteplokid
Euroopa artikli number - 4260070122286
Kaal - 1.5
Kogukaal kg - 1,46
Lühikirjeldus - Toiteplokk ATX LC-Power 600 W/120 mm HW 24-pin MB, 4+4-pin 12 V, 1x 6-pin/1x 6+2-pin PCIe
Mitmikrasedus - LC600H-12
Nimi - 600 W LC-Power LC600H-12 hulgimüük
Tootja - LC-võimsus
Tootja kood - LC600H-12 V2.31
Tootja nimi - LC-võimsus
Category 1 - Netzteile
EAN - 4260070122286
Weight - 1.5
Gross Weight Kg - 1,46
Short description - Netzteil ATX LC-Power 600W/120mm HW 24-Pin MB,4+4-pin 12V, 1x 6-pin/1x 6+2-pin PCIe
MPN - LC600H-12
Name - 600W LC-Power LC600H-12 bulk
Manufacturer - LC-Power
Manufacturer Code - LC600H-12 V2.31
Manufacturer Name - LC-Power
Lc-power LC600H-12 V2.31, 600W