Noctua NF-P12 redux-1700 PWM
ID: 229007 Tootekood: NF-P12 redux 1700 PWM
Saab tellida 75 üksused Kättesaadavus: 14 päeva pärast tellimuse kinnitamist
Garantii: 3 aastat
Valmis väljasaatmiseks
Tarnevõimalused
  • Omniva pakiautomaat
    1-2 tööpäeva jooksul
  • SmartPosti pakiautomaat
    1-2 tööpäeva jooksul
  • Unisendi pakiautomaat
  • Kulleri kohaletoimetamine aadressile
Peamised tooteparameetrid Kõik parameetrid
  • Tootja: Noctua
  • Helitase (MAX), dB(A): 25.1
  • Kogus Pakendis: 1
  • LED izgaismojuma krāsa: Puudub
  • Pöörded (MIN), rpm: 450
  • RPM (MAX), rpm: 1700
  • Suurus, mm: 120
  • Ühendus: 4-pin (PWM)
Kõik parameetrid
Tootja : Noctua
Valgustuse tüüp : Valgustuseta
Põhiteave
Helitase (MAX), dB(A) : 25.1
Kogus Pakendis : 1
Õhuvoolu suund : Standard
RPM (MAX), rpm : 1700
Suurus, mm : 120
Ühendus : 4-pin (PWM)
Täpsem spetsifikatsioon
Disain - Toote värv - Hall
Disain - Ventilaatori labade arv - 9
Disain - Ventilaatorite arv - 1 fänn
Disain - Ventilaatori ühendus - nelja-pin
EAN-kood - 9010018100365
Esimene kategooria - Arvutikorpused ja jahutus
garantii pikkus - 72
garantiitüüp - F
Jõudlus - Laagritüüp - Hüdrauliline
Jõudlus - Sobiv asukoht - Arvuti korpus
Jõudlus - Tüüp - Fänn
Jõudlus - Ventilaatori läbimõõt - 12 cm
Jõudlus – impulsi laiusmodulatsiooni (PWM) tugi - Jah
Jõudlus – maksimaalne õhurõhk - 2,83 mmH2O
Jõudlus – müratase (kõrge kiirus) - 25.1 dB
Jõudlus – pöörlemiskiirus (maksimaalne) - Tuhat seitsesada pööret minutis
Jõudlus – toetatud protsessoripesad - Ei toeta
Jõudlus – õhuvool - 120.2 m³/h
Jõudlus – ühilduvad protsessoriseeriad - Ei toeta
Kaal - 0,24
kaal - 240
Kaal ja mõõtmed - Laius - 120 mm
Kaal ja mõõtmed - Pakendi kaal - 242 g
Kaal ja mõõtmed - Pakendi kõrgus - 180 mm
Kaal ja mõõtmed - Pakendi laius - 170 mm
Kaal ja mõõtmed - Pakendi sügavus - 32 mm
Kaal ja mõõtmed - Sügavus - 25 mm
Kaal ja mõõtmed – Kõrgus - 120 mm
kategooria - Õhuküte|Ventilaatorid|PWM-ventilaatorid
Kategooria_2 - Fännid
kell - 9010018100365
kood - NF-P12 REDUX 1700 PWM
Logistikaandmed – peamine (välimine) kasti brutokaal - 5.7 kg
Logistikaandmed – peamine (välimine) kasti kõrgus - 200 mm
Logistikaandmed – peamine (välimine) kasti laius - 360 mm
Logistikaandmed – peamine (välimine) kasti pikkus - 370 mm
Logistikandmed – tooted ühe peamise (välimise) kasti kohta - 20 tükki
Muud omadused - Keskmine rikkeaeg (MTTF) - 150000 h
mõõtmeline kaal - 202
nimi - Noctua NF-P12 redux-1700 PWM 120 mm ventilaator
Nimi - Noctua NF-P12 redux-1700 PWM 120x120x25
Pakendi sisu - Kruvide arv - 4
Pakendi sisu - Kruvid kaasas - Jah
sulleZ - 33
suurusX - 176
teile - 174
toote nimi - Noctua NF P12 redux-1700 PWM arvutikorpuse ventilaator 12 cm hall
toote suurus - Normaalne
Tootja - Öökull
tootja kood - NF-P12 REDUX-1700PWM
Töökindlus - pöörlemiskiirus (min) - 450 pööret minutis
Võimsus - maksimaalne vool - 0.09 A
Võimsus - Pinge - 12 V
Võimsus - Toiteallikas - 1.08 W
Design - Product colour - Grey
Design - Number of fan blades - 9
Design - Number of fans - 1 fan(s)
Design - Fan connector - 4-pin
EAN_code - 9010018100365
Category_1 - Computer Cases and Cooling
warrantyLength - 72
warrantyType - F
Performance - Bearing type - Hydraulic
Performance - Suitable location - Computer case
Performance - Type - Fan
Performance - Fan diameter - 12 cm
Performance - Pulse-width modulation (PWM) support - Yes
Performance - Maximum air pressure - 2.83 mmH2O
Performance - Noise level (high speed) - 25.1 dB
Performance - Rotational speed (max) - 1700 RPM
Performance - Supported processor sockets - Not supported
Performance - Airflow - 120.2 m³/h
Performance - Compatible processor series - Not supported
Weight - 0,24
weight - 240
Weight & dimensions - Width - 120 mm
Weight & dimensions - Package weight - 242 g
Weight & dimensions - Package height - 180 mm
Weight & dimensions - Package width - 170 mm
Weight & dimensions - Package depth - 32 mm
Weight & dimensions - Depth - 25 mm
Weight & dimensions - Height - 120 mm
category - Aircooling|Fans|PWM Fans
Category_2 - Fans
ean - 9010018100365
code - NF-P12 REDUX 1700 PWM
Logistics data - Master (outer) case gross weight - 5.7 kg
Logistics data - Master (outer) case height - 200 mm
Logistics data - Master (outer) case width - 360 mm
Logistics data - Master (outer) case length - 370 mm
Logistics data - Products per master (outer) case - 20 pc(s)
Other features - Mean time to failure (MTTF) - 150000 h
dimensionalWeight - 202
name - Noctua NF-P12 redux-1700 PWM Fan 120mm
Name - Noctua NF-P12 redux-1700 PWM 120x120x25
Packaging content - Number of screws - 4
Packaging content - Screws included - Yes
sizeZ - 33
sizeX - 176
sizeY - 174
productName - Noctua NF P12 redux-1700 PWM Computer case Fan 12 cm Grey
productSize - Normal
Manufacturer - Noctua
producerCode - NF-P12 REDUX-1700PWM
Manufacturer_code - NF-P12 redux 1700 PWM
Performance - Rotational speed (min) - 450 RPM
Power - Maximum current - 0.09 A
Power - Voltage - 12 V
Power - Power supply - 1.08 W