Brändi osade kood - VG-SCFA43WTB/XC
Euroopa artikli number - 8806092123298
Garantiiaeg - 24 M
Garantiiinfo -
Globaalne kaubakood - 8806092123298
Kaal - 0.750000
Kaal ja mõõtmed - Kaal - 320 g
Kaal ja mõõtmed - Laius - 972.7 mm
Kaal ja mõõtmed - Sügavus - 24.6 mm
Kaal ja mõõtmed – Kõrgus - 563.2 mm
Kategooria - TV-tarvikud
Keskmine kirjeldus EN - Kohandatav raam Õige raam teie ruumi jaoks.
Keskmine kirjeldus ET - Kohandatav raam
Vali täiuslik raam oma ruumi jaoks
Kirjeldus - SAMSUNG 43? VALGE RAAM QBC / QMC SEERIA
Kogukaal - 0.7550
Kõrgus - 0.0900
Kõrgus - 89.000000
Köide - 0.00858600
Laius - 1.0600
Laius - 89.000000
Lühikokkuvõte - Samsung VG-SCFA43WTBXC, raam, valge, 109,2 cm (43"), Samsung, The Frame LS03A (2021) 43'' The Frame LS03B (2022-23) 43'', 972,7 mm
Mõõtühiku kood - Ma ei tea.
Müügiühiku mõõtühiku kood - Ma ei tea.
NameInWeb EN - 43'' kohandatav raam Samsung The Frame (valge)
NameInWeb ET - 43" kohandatav teleriraam Samsung The Frame (valge)
NameInWeb LV - 43-tolline teleriraam The Frame TV (2021) jaoks, Samsung
Netokaal - 0.3200
Nimi EN - 43" raam valge
Nimi ET - 43" frame teleri raam valge, Samsung
Nimi LV - 43" Raam Valge
Omadused - Brändi ühilduvus - Samsung
Omadused - Ekraani diagonaal - 109,2 sentimeetrit (43 tolli)
Omadused - Tootetüüp - Raam
Omadused - Toote värv - Valge
Omadused - Ühilduvus - The Frame LS03A (2021) 43'' The Frame LS03B (2022-23) 43''
Pakendi andmed - Pakendi kaal - 710 g
Pakendi andmed - Pakendi kõrgus - 94 mm
Pakendi andmed - Pakendi laius - 1058 mm
Pakendi andmed - Pakendi sügavus - 90 mm
Pealkiri - Samsung VG-SCFA43WTBXC
Pikk kirjeldus - Kohandage The Frame oma stiili järgiThe Frame on disainitud nii, et see oleks igas detailis eristamatu kaasaegsest pildiraamist, ning sobib sujuvalt igasse ruumi sisekujundusse. The Frame'i vahetatav raam* on sisekujunduse harmoonia saladus. See kinnitub magnetiga standardse metallraami külge, võimaldades The Frame'il ilusti täiendada iga ruumi. Saadaval on kaasaegsed ja raamiga disainilahendused, mille kõrgekvaliteedilised raamid lisavad igale eluruumile elegantset viimistlust.*Igaüks müüakse eraldi.*Ühildub 43"" - 75"" LS03A-ga
Pikk kokkuvõte - Samsung VG-SCFA43WTBXC. Tootetüüp: raam, toote värv: valge, ekraani diagonaal: 109,2 cm (43"). Laius: 972,7 mm, kõrgus: 563,2 mm, sügavus: 24,6 mm. Pakendi laius: 1058 mm, pakendi sügavus: 90 mm, pakendi kõrgus: 94 mm
Pikk tootenimi - Kohandatav raam Samsungi The Frame TV 2021 jaoks
Pikkus - 0.0900
Pikkus - 1063.000000
Rühm - TV > TV TARVIKUD > TV TARVIKUD
Tariif nr - 39269097
Tootekood - VG-SCFA43WTBXC
Toote nimi - VG-SCFA43WTBXC
Tootja - Samsung
Tootja osanumber - VG-SCFA43WTBXC
Veebiaadress -
Ühikud pakendis - 1
Üldised parameetrid – tootja - Samsung
Üldised parameetrid – värv - valge
BrandCode - SAMSUNG
Brand - Samsung
BrandPartCode - VG-SCFA43WTB/XC
EAN - 8806092123298
PeriodofWarranty - 24 M
WarrantyInfo -
GTIN - 8806092123298
Weight - 0.750000
Weight & dimensions - Weight - 320 g
Weight & dimensions - Width - 972.7 mm
Weight & dimensions - Depth - 24.6 mm
Weight & dimensions - Height - 563.2 mm
Category - TV Accessories
MediumDescription EN - Customizable frame
The right frame for your room.
MediumDescription ET - Kohandatav raam
MediumDescription LV - Pielāgojams rāmis
Radi savu īpašo dizainu, kas izcels mājokļa iekārtojumu vēl vairāk.
Description - SAMSUNG 43? BEZEL WHITE QBC / QMC SERIES
GrossWeight - 0.7550
Height - 0.0900
Height - 89.000000
Volume - 0.00858600
Width - 1.0600
Width - 89.000000
ShortSummaryDescription - Samsung VG-SCFA43WTBXC, Frame, White, 109.2 cm (43"), Samsung, The Frame LS03A (2021) 43'' The Frame LS03B (2022-23) 43'', 972.7 mm
UnitOfMeasureCode - tk
SalesUnitOfMeasureCode - tk
NameInWeb EN - 43'' Customizable Bezel Samsung The Frame (white)
NameInWeb LV - 43'' televizora rāmis priekš The Frame TV (2021), Samsung
NetWeight - 0.3200
Name EN - 43" frame white
Name ET - 43" frame teleri raam valge, Samsung
Name LV - 43" The Frame White
Features - Brand compatibility - Samsung
Features - Display diagonal - 109.2 cm (43")
Features - Product type - Frame
Features - Product colour - White
Features - Compatibility - The Frame LS03A (2021) 43''
The Frame LS03B (2022-23) 43''
Packaging data - Package weight - 710 g
Packaging data - Package height - 94 mm
Packaging data - Package width - 1058 mm
Packaging data - Package depth - 90 mm
Title - Samsung VG-SCFA43WTBXC
LongDesc - Customise The Frame to suit your styleDesigned to be indistinguishable from a modern picture frame in every detail, The Frame is able to seamlessly blend with any room decor. The Frame’s interchangeable bezel* is the secret to interior harmony. It magnetically attaches to the standard metal frame, allowing The Frame to beautifully complement any space. Available in modern and bezeled design options, the high-quality bezel options add an elegant finishing touch to any living space.*Each sold separately.*Compatible with 43"" - 75"" LS03A
LongSummaryDescription - Samsung VG-SCFA43WTBXC. Product type: Frame, Product colour: White, Display diagonal: 109.2 cm (43"). Width: 972.7 mm, Height: 563.2 mm, Depth: 24.6 mm. Package width: 1058 mm, Package depth: 90 mm, Package height: 94 mm