Dahua KEYFOB WIRELESS/868MHZ ARA24-W2
ID: 799575 Tootekood: ARA24-W2-868
Laos 30 üksused
Garantii: 3 aastat
Valmis väljasaatmiseks
reedel, 15.05.2026
Tarnevõimalused
  • Omniva pakiautomaat
    1-2 tööpäeva jooksul
  • SmartPosti pakiautomaat
    1-2 tööpäeva jooksul
  • Unisendi pakiautomaat
  • Kulleri kohaletoimetamine aadressile
Täpsem spetsifikatsioon
Aku - laetav - Alates
Aku - sisseehitatud aku - Jah
Aku - Võimsustarbimine - 85 mA
Bränd - Dahua tehnoloogia
Brändi osade kood - ARA24-W2-868
Disain - Brändi ühilduvus - Sunstech
Disain - Kaugjuhtimispuldi õige kasutamine - Turvasüsteem
Disain - Liides - RF traadita
Disain - Nuppude arv - 4
Disain - Sisestustüüp - Vajuta nuppe
Disain - Tagavalgustuse nupud - Alates
Disain - Toote värv - Hall, valge
Garantii - 60 kuud
Globaalne kaubakood - 6923172504708
Jõudlus - LED-indikaatorid - Aku tase
Jõudlus - maksimaalne ulatus - 500 m
Jõudlus - Töösagedus - 433.1 - 434.6 MHz
Kaal ja mõõtmed - Kaal - 20 g
Kaal ja mõõtmed - Laius - 60 mm
Kaal ja mõõtmed - Sügavus - 39.5 mm
Kaal ja mõõtmed – Kõrgus - 15 mm
Kategooria - Kaugjuhtimispuldid
Kategooria kood - Royal Caribbean Line
Kirjeldus - SOS hädaolukorra alarm. Sagedushüppamise funktsioon ja kahesuunaline side tehnoloogia Pilve uuendus ja automaatne taastamine uuenduse ebaõnnestumise korral. Nupud: 4 (Kodus, Väljas, Deaktiveeri ja SOS) Madala aku taseme alarm Kande sagedus: 868,0 MHz–868,6 MHz Sideulatus: kuni 900 m avatud ruumis, kahesuunaline krüpteerimisrežiim: AES128 Toiteallikas: CR2032 patarei Töötemperatuur: –10 °C kuni +55 °C Patarei eluiga: 5 aastat Toote mõõtmed: 60,0 mm × 39,5 mm × 15,0 mm
Lühikokkuvõte - Dahua Technology ARA24-W2-868, Turvasüsteem, RF traadita, Nupud, Hall, Valge
Mõõtmed - 60.0 mm × 39.5 mm × 15.0 mm
Pakendi andmed - Pakendi kaal - 65 g
Pakendi andmed - Pakendi kõrgus - 27.8 mm
Pakendi andmed - Pakendi laius - 135 mm
Pakendi andmed - Pakendi sügavus - 98.5 mm
Pakendi andmed – kogus pakendis - üks tükk
Pealkiri - Dahua Technology ARA24-W2-868 kaugjuhtimispult RF traadita turvasüsteem Nupud
Toote netokaal - 0.02 kg
Toote nimi - ARA24-W2-868
Tulemuslikkus – sertifitseerimine - CE
Töötingimused - Töötemperatuur (H-H) - 10 - 90%
Töötingimused - Töötemperatuur (T-T) - -10 - 55 °C
Värv - Valge
Ühiku arvutatud maht - 0,00042 kuupmeetrit
Ühiku arvutuslik kaal - 0.083 kg
Üksused ühe transpordikasti kohta - 1
Üksuse kasti kõrgus - 0.1
Üksuse kasti laius - 0.03
Üksuse kasti pikkus - 0.14
Battery - Rechargeable - No
Battery - Built-in battery - Yes
Battery - Power consumption - 85 mA
Brand - Dahua Technology
BrandPartCode - ARA24-W2-868
Design - Brand compatibility - Sunstech
Design - Remote control proper use - Security system
Design - Interface - RF Wireless
Design - Buttons quantity - 4
Design - Input type - Press buttons
Design - Backlight buttons - No
Design - Product colour - Grey, White
Warranty - 60 months
GTIN - 6923172504708
Performance - LED indicators - Battery level
Performance - Maximum range - 500 m
Performance - Operating frequency - 433.1 - 434.6 MHz
Weight & dimensions - Weight - 20 g
Weight & dimensions - Width - 60 mm
Weight & dimensions - Depth - 39.5 mm
Weight & dimensions - Height - 15 mm
Category - Remote Controls
Category Code - RCL
Description - SOS emergency alarm. Frequency hopping function and two-way communication technology Cloud update and automatic recovery from update failure. Button: 4 (Home, Away, Disarm, and SOS) Low Battery Alarm Carrier Frequency: 868.0 MHz–868.6 MHz Communication Distance: Up to 900 m in an open space, Two-way Encryption Mode: AES128 Power Supply: CR2032 battery Operating Temperature: –10 °C to +55 °C Battery Life: 5 years Product Dimensions: 60.0 mm × 39.5 mm × 15.0 mm
Dimensions - 60.0 mm × 39.5 mm × 15.0 mm
Packaging data - Package weight - 65 g
Packaging data - Package height - 27.8 mm
Packaging data - Package width - 135 mm
Packaging data - Package depth - 98.5 mm
Packaging data - Quantity per pack - 1 pc(s)
Title - Dahua Technology ARA24-W2-868 remote control RF Wireless Security system Press buttons
Product Net Weight - 0.02 kg
ProductName - ARA24-W2-868
Performance - Certification - CE
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 10 - 90%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - -10 - 55 °C