Samsung VG-SCFA43BWBXC Ramka 43" Ciemne Drewno (2021/2022)
ID: 1104190 Tootekood: VG-SCFA43BWBXC
Saab tellida 17 üksused Kättesaadavus: 14 päeva pärast tellimuse kinnitamist
Garantii: 2 aastat (Garantii ettevõtjatele 1 aasta)
Valmis väljasaatmiseks
Tarnevõimalused
  • Kulleri kohaletoimetamine aadressile
    1-2 tööpäeva jooksul
Täpsem spetsifikatsioon
BrandCode - SAMSUNG
Bränd - Samsung
Brändi osade kood - VG-SCFA43BWBXC
Euroopa artikli number - 8806092119208
Garantiiinfo -
Globaalne kaubakood - 8806092119208
Kaal ja mõõtmed - Kaal - 320 g
Kaal ja mõõtmed - Laius - 972.7 mm
Kaal ja mõõtmed - Sügavus - 24.6 mm
Kaal ja mõõtmed – Kõrgus - 563.2 mm
Kaal ja mõõtmed – vasaku ja parema osa mõõtmed (LxSxK) - 24.6 x 563.2 x 17.7 mm
Kaal ja mõõtmed – ülemise ja alumise osa mõõtmed (LxSxK) - 24.6 x 972.7 x 17.7 mm
Kategooria - TV-tarvikud
Keskmine kirjeldus EN - Kohandatav raam Õige raam teie ruumi jaoks.
Keskmine kirjeldus ET - Kohandatav raam
Vali täiuslik raam oma ruumi jaoks
Kogukaal - 0.7000
Kõrgus - 1.0650
Köide - 0.00862650
Laius - 0.0900
Lühikokkuvõte - Samsung VG-SCFA43BWBXC, raam, pruun, plastik, 109,2 cm (43"), Samsung, The Frame LS03A (2021) 43'' The Frame LS03B (2022-23) 43''
Mõõtühiku kood - Ma ei tea.
Müügiühiku mõõtühiku kood - Ma ei tea.
NameInWeb EN - 43'' kohandatav raam Samsung The Frame TV 2021 (pruun)
NameInWeb ET - 43" kohandatav teleriraam Samsung The Frame 2021 (pruun)
NameInWeb LV - 43-tolline teleriraam The Frame TV (2021) jaoks, Samsung
Netokaal - 0.3200
Nimi EN - 43" raam pruun
Nimi ET - 43" frame teleri raam pruun, Samsung
Nimi LV - 43" The Frame 2021 pruun
Omadused - Brändi ühilduvus - Samsung
Omadused - Ekraani diagonaal - 109,2 sentimeetrit (43 tolli)
Omadused - Materjal - Plastist
Omadused - Tootetüüp - Raam
Omadused - Toote värv - Pruun
Omadused - Ühilduvus - The Frame LS03A (2021) 43'' The Frame LS03B (2022-23) 43''
Pakendamisandmed - Käsiraamat - Jah
Pakendi andmed - Pakendi kaal - 710 g
Pakendi andmed - Pakendi kõrgus - 94 mm
Pakendi andmed - Pakendi laius - 1058 mm
Pakendi andmed - Pakendi sügavus - 1058 mm
Pakendi andmed - Pakendi taarakaal - 710 g
Pealkiri - Samsung VG-SCFA43BWBXC teleri lisaseade
Pikk kokkuvõte - Samsung VG-SCFA43BWBXC. Tootetüüp: raam, toote värv: pruun, materjal: plast. Laius: 972,7 mm, kõrgus: 563,2 mm, sügavus: 24,6 mm. Pakendi laius: 1058 mm, pakendi sügavus: 1058 mm, pakendi kõrgus: 94 mm
Pikk tootenimi - Kohandatav kaasaegne pruun raam The Frame 43" telerile
Pikkus - 0.0900
Rühm - TV > TV TARVIKUD > TV TARVIKUD
Tariif nr - 39269097
Tootekood - VG-SCFA43BWBXC
Toote nimi - VG-SCFA43BWBXC
Veebiaadress - https://www.samsung.com/uk/tv-accessories/customizable-frame-vg-scfa-vg-scfa43bwbxc/
Ühikud pakendis - 1
Üldised parameetrid – tootja - Samsung
BrandCode - SAMSUNG
Brand - Samsung
BrandPartCode - VG-SCFA43BWBXC
EAN - 8806092119208
WarrantyInfo -
GTIN - 8806092119208
Weight & dimensions - Weight - 320 g
Weight & dimensions - Width - 972.7 mm
Weight & dimensions - Depth - 24.6 mm
Weight & dimensions - Height - 563.2 mm
Weight & dimensions - Left & right piece dimensions (WxDxH) - 24.6 x 563.2 x 17.7 mm
Weight & dimensions - Top & bottom piece dimensions (WxDxH) - 24.6 x 972.7 x 17.7 mm
Category - TV Accessories
MediumDescription EN - Customizable frame
The right frame for your room.
MediumDescription ET - Kohandatav raam
MediumDescription LV - Pielāgojams rāmis
Radi savu īpašo dizainu, kas izcels mājokļa iekārtojumu vēl vairāk.
GrossWeight - 0.7000
Height - 1.0650
Volume - 0.00862650
Width - 0.0900
ShortSummaryDescription - Samsung VG-SCFA43BWBXC, Frame, Brown, Plastic, 109.2 cm (43"), Samsung, The Frame LS03A (2021) 43'' The Frame LS03B (2022-23) 43''
UnitOfMeasureCode - tk
SalesUnitOfMeasureCode - tk
NameInWeb EN - 43'' Customizable Bezel Samsung The Frame TV 2021 (brown)
NameInWeb LV - 43'' televizora rāmis priekš The Frame TV (2021), Samsung
NetWeight - 0.3200
Name EN - 43" frame brown
Name ET - 43" frame teleri raam pruun, Samsung
Name LV - 43" The Frame 2021 Brown
Features - Brand compatibility - Samsung
Features - Display diagonal - 109.2 cm (43")
Features - Material - Plastic
Features - Product type - Frame
Features - Product colour - Brown
Features - Compatibility - The Frame LS03A (2021) 43''
The Frame LS03B (2022-23) 43''
Packaging data - Manual - Yes
Packaging data - Package weight - 710 g
Packaging data - Package height - 94 mm
Packaging data - Package width - 1058 mm
Packaging data - Package depth - 1058 mm
Packaging data - Package tare weight - 710 g
Title - Samsung VG-SCFA43BWBXC TV accessory
LongSummaryDescription - Samsung VG-SCFA43BWBXC. Product type: Frame, Product colour: Brown, Material: Plastic. Width: 972.7 mm, Height: 563.2 mm, Depth: 24.6 mm. Package width: 1058 mm, Package depth: 1058 mm, Package height: 94 mm
LongProductName - Customisable Modern Brown Bezel for The Frame 43" TV
Length - 0.0900
Group - TV > TV ACCESSORIES > TV ACCESSORIES
TariffNo - 39269097
ProductCode - VG-SCFA43BWBXC
ProductName - VG-SCFA43BWBXC
URL - https://www.samsung.com/uk/tv-accessories/customizable-frame-vg-scfa-vg-scfa43bwbxc/
UnitsPerPackage - 1
General parameters - manufacturer - Samsung