Gembird CABLE ACC TIES NYLON 100PCS/NYT-100/25
ID: 229265 Tootekood: NYT-100/25
Laos >50 üksused
Garantii: 2 aastat
Valmis väljasaatmiseks
reedel, 15.05.2026
Tarnevõimalused
  • Omniva pakiautomaat
    1-2 tööpäeva jooksul
  • SmartPosti pakiautomaat
    1-2 tööpäeva jooksul
  • Unisendi pakiautomaat
  • Kulleri kohaletoimetamine aadressile
Täpsem spetsifikatsioon
Desc - Tüüp: Klamber, Garantii: 2 aastat
Euroopa artikli number - 8716309033114
Garantii - 24 kuud
Hiina kood - 39269097
Kategooria - Arvutitarvikud :: Tööriistad
Kategooria kood - Kanada ringhäälinguettevõte
Kirjeldus - Nailonist kaablisidemed 100-osaline pakend, pikkus 100 mm, laius 2,5 mm
Kood - NYT-100/25
Müüja koduleht - http://www.gembird.nl/item.aspx?id=3311
Nimi - Gembird 2,5 mm x 100 mm 100 tükki
Pikkus - 0.1 m
SuurDescHTML -
Toote netokaal - 0.025 kg
Ühiku arvutatud maht - null koma null null null üks üheksa kaks kuupmeetrit
Ühiku arvutuslik kaal - 0.03 kg
Üksused ühe transpordikasti kohta - 1
Üksuse kasti kõrgus - 0.08
Üksuse kasti laius - 0.02
Üksuse kasti pikkus - 0.12
Desc - Tips: Savilcēji, Garantija: 2 gadi
EAN - 8716309033114
Warranty - 24 months
CnCode - 39269097
Category - Datoru piederumi :: Instrumenti
Category Code - CBL
Description - Nylon cable ties Bag of 100 pcs 100mm length, 2.5mm width
Code - NYT-100/25
Vendor Homepage - http://www.gembird.nl/item.aspx?id=3311
Name - Gembird 2.5mm x 100 mm 100 gab