Vertiv GXE3-EBC72VRT2U battery module for GXE 3kVA
ID: 1303846 Tootekood: GXE3-EBC72VRT2U
Saab tellida 2 üksused Kättesaadavus: 14 päeva pärast tellimuse kinnitamist
Garantii: 2 aastat
Valmis väljasaatmiseks
Tarnevõimalused
  • Kulleri kohaletoimetamine aadressile
    1-2 tööpäeva jooksul
Täpsem spetsifikatsioon
Bränd - Vertiv
Brändi osade kood - GXE3-EBC72VRT2U
garantii - 24
Garantiiinfo - 2 aastat
garantiiliik - välimine
Globaalne kaubakood - 0767041034455
Globaalne kaubakood - 767041034455
Jätkusuutlikkus – jätkusuutlikkuse nõuete täitmine - Jah
Kaal - 40.8 kg
Kaal ja mõõtmed - Kaal - 40.8 kg
Kaal ja mõõtmed - Laius - 438 mm
Kaal ja mõõtmed - Sügavus - 630 mm
Kaal ja mõõtmed – Kõrgus - 86 mm
Kategooria - UPS-i lisaseadmed
kell - 767041034455
Keskkonnanõuded -
Kirjeldus -
koha nimi - GXE3-EBC72VRT2U
Komplektis olevad lisatarvikud -
Muud omadused -
Määratlus - Tarbeelektroonika ja elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed
mõõde kõrgus - 795 mm
mõõde laius - 615 mm
mõõde sügavus - 245 mm
Mõõtmed - 86 x 438 x 630 mm
mõõtmete kaal - 47100 g
nimi - GXE3-EBC72VRT2U aku moodul GXE 3kVA jaoks
Omadused - Paigaldustüüp - Rack-mount
Omadused - Riiulite mahutavus - 2U
Omadused - Tootetüüp - Välise aku kapp
Omadused - Toote värv - Hall
Omadused - Ühilduvus - GXE3-3000IRT2UXL
Pakendi andmed - Pakendi kaal - 47.2 kg
Pakendi andmed - Pakendi kõrgus - 235 mm
Pakendi andmed - Pakendi laius - 600 mm
Pakendi andmed - Pakendi sügavus - 790 mm
Pakendi sisu - Paigalduskomplekt - Jah
Pakendi sisu – Kiirjuhend - Jah
Pealkiri - Vertiv GXE3-EBC72VRT2U UPS lisaseade
Pikk kokkuvõte - Vertiv GXE3-EBC72VRT2U. Tootetüüp: välisakukapp, paigaldustüüp: rack-mount, toote värv: hall. Vastavussertifikaadid: UKCA, CB, WEEE, CE, RCM, REACH, RoHS. Laius: 438 mm, sügavus: 630 mm, kõrgus: 86 mm. Pakendi laius: 600 mm, pakendi sügavus: 790 mm, pakendi kõrgus: 235 mm
Pikk tootenimi - Liebert GXE välise aku kapp 72 V 2U rack/torn | Plii-happe VRLA aku
Sertifikaadid - Vastavussertifikaadid - UKCA, CB, WEEE, CE, RCM, REACH, RoHS
Toote nimi - GXE3-EBC72VRT2U
tootja - Vertiv
Tüüp - Aku moodul
Veebiaadress - https://www.vertiv.com
Värv - Must
Brand - Vertiv
BrandPartCode - GXE3-EBC72VRT2U
guarantee - 24
WarrantyInfo - 2 years
guarantee_type - external
GTIN - 0767041034455
GTIN - 767041034455
Sustainability - Sustainability compliance - Yes
Weight - 40.8 kg
Weight & dimensions - Weight - 40.8 kg
Weight & dimensions - Width - 438 mm
Weight & dimensions - Depth - 630 mm
Weight & dimensions - Height - 86 mm
Category - UPS Accessories
ean - 767041034455
Environment requirements -
Description -
vendpn - GXE3-EBC72VRT2U
Accessories included -
Other features -
Designation - CE+WEEE
dimension height - 795 mm
dimension width - 615 mm
dimension depth - 245 mm
Dimensions - 86 x 438 x 630 mm
dimension weight - 47100 g
name - GXE3-EBC72VRT2U battery module for GXE 3kVA
Features - Mounting type - Rack-mount
Features - Rack capacity - 2U
Features - Product type - External battery cabinet
Features - Product colour - Grey
Features - Compatibility - GXE3-3000IRT2UXL
Packaging data - Package weight - 47.2 kg
Packaging data - Package height - 235 mm
Packaging data - Package width - 600 mm
Packaging data - Package depth - 790 mm
Packaging content - Mounting kit - Yes
Packaging content - Quick start guide - Yes
Title - Vertiv GXE3-EBC72VRT2U UPS accessory
LongSummaryDescription - Vertiv GXE3-EBC72VRT2U. Product type: External battery cabinet, Mounting type: Rack-mount, Product colour: Grey. Compliance certificates: UKCA, CB, WEEE, CE, RCM, REACH, RoHS. Width: 438 mm, Depth: 630 mm, Height: 86 mm. Package width: 600 mm, Package depth: 790 mm, Package height: 235 mm
LongProductName - Liebert GXE External Battery Cabinet 72V 2U Rack/Tower | Lead Acid VRLA Battery