Digitus UPS Battery Pack DN-170120
ID: 1293222 Tootekood: DN-170120
Saab tellida 1 üksused Kättesaadavus: 14 päeva pärast tellimuse kinnitamist
Garantii: 2 aastat
Valmis väljasaatmiseks
Tarnevõimalused
  • Omniva pakiautomaat
    1-2 tööpäeva jooksul
  • SmartPosti pakiautomaat
    1-2 tööpäeva jooksul
  • Unisendi pakiautomaat
  • Kulleri kohaletoimetamine aadressile
Täpsem spetsifikatsioon
Aku arv - 4
Aku mahutavus - 9 Ah
garantii - 24
garantiiliik - välimine
kell - 4016032487432
Keskkonnanõuded -
koha nimi - DN-170120
Muud omadused - Aku moodulit saab paigaldada 19-tollisesse raami või tornina koos raamiga Aku vahetamine töötamise ajal Aku pinge: 27,4 VDC Mahutavus (standardne ühik): 12 V / 9 Ah Sisseehitatud akude arv: 4 Seeriasse ühendatud akud: 2 (aku mooduli kohta) Aku tüüp: plii-happe aku Tüüpiline laadimisaeg: 12 tundi, et taastada 90% täismahutavusest Töötemperatuur: 20°C kuni 25°C Töökeskkonna niiskus: 0–90% Tagaklemmide ühendused
Määratlus - Tarbeelektroonika ja elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed
mõõde kõrgus - 565 mm
mõõde laius - 565 mm
mõõde sügavus - 210 mm
Mõõtmed -
mõõtmete kaal - 20000 g
nimi - UPS aku DN-170120
Pinge - 12 V
tootja - sõrm
Tüüp - Aku moodul
Värv - Must
No. of batteries - 4
Battery capacity - 9 Ah
guarantee - 24
guarantee_type - external
ean - 4016032487432
Environment requirements -
vendpn - DN-170120
Other features - Moduł baterii może być zainstalowany w 19-calowym stojaku lub jako wieża ze stojakiem Możliwość wymiany baterii podczas pracy Napięcie akumulatora: 27.4 VDC Pojemność (jednostka standardowa): 12 V / 9 Ah Liczba wbudowanych baterii: 4 Baterie połączone szeregowo: 2 (na moduł baterii) Typ akumulatora: Akumulator kwasowo-ołowiowy Typowy czas ładowania: 12 godzin do przywrócenia 90% pełnej pojemności Temperatura pracy: od 20°C do 25°C Wilgotność podczas pracy: 0 - 90% Złącza tylnych zacisków
Designation - CE+WEEE
dimension height - 565 mm
dimension width - 565 mm
dimension depth - 210 mm
Dimensions -
dimension weight - 20000 g
name - UPS Battery Pack DN-170120
Voltage - 12 V