Lenovo NB IPS3-15IRH10 CI7-13620H 15"/16GB/1TB 83K100CSRM + Windows 11 Home
ID: 1398507 Tootekood: 83K100CSRM#Win11
Laos 50 üksused
Garantii: 3 aastat
Valmis väljasaatmiseks
Tarnevõimalused
  • Omniva pakiautomaat
    1-2 tööpäeva jooksul
  • SmartPosti pakiautomaat
    1-2 tööpäeva jooksul
  • Unisendi pakiautomaat
  • Kulleri kohaletoimetamine aadressile
Peamised tooteparameetrid Kõik parameetrid
  • Värskendamiskiirus: 60Hz
  • Ekraani mõõt: 15.3"
  • Ekraani lahutusvõime: 1920x1200 (WUXGA)
  • Kaal: 1.59 kg
  • Protsessor: Intel Core i7-13620H
  • Operatiivmälu: 16 GB
  • Operatiivmälu tüüp: DDR5
  • SSD: 1 TB
  • Videokaart: Intel UHD Graphics
  • Operatsioonisüsteem: Windows 11 Home
  • Keyboard language: ENG
  • Klaviatuuri valgustus: Ir (ühevärviline)
  • Aku: 50 Wh
Näidiku omadused
Värskendamiskiirus : 60Hz
Ekraani mõõt 15.3"
Monitori mõõtmed iseloomustavad teie sülearvuti ekraani nähtava osa diagonaali pikkust tollides. Keskmistel sülearvutitel on 15.4" standarsed või 15.6" laiekraan-monitorid. Ultra-kompaktsete sülearvutite klassil on monitori mõõtmed ligikaudu 10,1".
Sülearvutitel, mida esitatakse, kui lauaarvuti asendajaid, ekraani suurus saavutab sageli 17". Suurem monitor tavaliselt on vajalik, töötades kujutiste töötlusega, või vajalik suurte tabelite läbivaatamisel jmt. Selle juures peab silmas pidama, et suurem ekraan suurendab ka kogu arvuti mõõtmeid ning tavaliselt ka kaalu,pealegi on see kergemini vigastatav avamise ja sulgemise käigus.
Ekraani Tüüp LED AntiGlare
Näidiku paneeli tüüp : IPS
Touchscreen Puudub
Unused
Põhiteave
Mudel : Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10
Seeria : Lenovo Slim Series
Värv : Hall
Kasutamine : Home/Business
Kaal 1.59 kg
Protsessori parameetrid
Protsessori tuumad 10
Protsessori taktsagedus 2.40 GHz
Protsessori TurboBoost Sagedus 4.90 GHz
Protsessori Lõimed 16 Threads
Protsessori vahemälu 24 MB
Juhusliku juurdepääsu mälu (RAM)
Operatiivmälu 16 GB
Operatiivmälu (RAM) on lühiajaline andmesalv. Selle kiiruse määrav komponent:
Operatiivmälu tüüp DDR5
uusim mälu tüüp on DDR3. Vastavalt DDR2 on vanema põlvkonna mälu tüüp.
Operatiivmälu sagedus 4800 MHz
Vabad mälupesad Puudub
Maksimaalne operatiivmälu 24 GB
Kõvaketas
SSD 1 TB
on aga kuni
2000 MB/s.
HDD Pole olemas
Graafikakaart
Videokaardi tootja : INTEL
Videokaardi jõudlus : Dünaamiline (kasutab RAM-i)
Videokaart Intel UHD Graphics
Operatsioonisüsteem
TopPC.ee soovitab soetada sülearvuti koos MS Windows 7 OEM operatsioonisüsteemiga.
Windows® Professional – pakub kõike vajalikku teie töö ja kodu jaoks.
Sadamad ja seadmed
Kõrvaklappide pesa Jah
Mikrofoni ühenduskoht Kombo
See näitaja määrab ära selle, kas sülearvutil on 1.8" mini-jack stereoliides klassikaliste kuularite või arvutikõlarite ühendamiseks.
Pieslēgvietas USB Type-A 2.0 0
Pieslēgvietas USB Type-A 3.0 2
LAN-port (RJ-45) Ei ole
Ühenduskohad D-SUB Puudub
USB Type-C port : 1
Pordid Mini DisplayPort Puudub
Ühenduskohad HDMI Kas
Fotokaartide lugeja SD
WebCam Kas
Traadita ühendused
WWAN Puudub
Unused
Bluetooth Kas
Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Klaviatuur
Keyboard language ENG
Numpad Kas
Aku
Aku 50 Wh
Täiendav monitor
Täiendav klaviatuur
Arvutid
Hiir
Peakomplekt
Kõnelejad
Väline kõvaketas
USB flash