Nimi En - Manfrotto adapter MVA060TF 75–60 mm
Nimi ja - Manfrotto adapter MVA060TF 75–60 mm
tootja kood - MVA060TF
Vene keele kategooria - Statiivid ja tarvikud
vöötkood - 719821444121
vöötkood - 8024221699265
gross_weight - 0.067
brand - Manfrotto
feature_group_en - Tripod spare parts
feature_group_et - Statiivide varuosad
feature_group_ru - Запчасти для штатива
category_en - Tripods & accessories
category_et - Statiivid ja tarvikud
description_en - The 75 mm to 60 mm Bowl Adapter allows you to mount a 60mm video fluid head onto the MVTSNGFC FAST tripod. The lightweight plastic adapter mounts onto the tripod's 75mm bowl using three M3 x 12mm screws, allowing a 60 mm half ball-type head to be installed.
description_et - See 75–60 mm kauss-adapter võimaldab MVTSNGFC FAST statiivile paigaldada 60 mm videopea. Kerge plastikust adapter kinnitub statiivi 75 mm kausi külge kolme M3 x 12 mm kruvi abil, mis võimaldab paigaldada 60 mm pea.
description_short_en - Bowl adapter for tripod Compatible with Manfrotto MVTSNGFC FAST Attaches to the 75 mm bowl Allows you to attach a 60 mm tripod head Lightweight plastic design
description_short_et - Kauss-adapter statiivile Ühildub Manfrotto MVTSNGFC FAST statiiviga Kinnitub 75 mm kausi külge Võimaldab kinnitada 60 mm statiivipea Kerge plastikust disain